Пошук ... 
Яндекс.Метрика
 
Новини | Керівництво | Комісії | Рішення | Контакти | Карта сайту | ПошукНовини
Вітання голови ради Друк

 

 

Любі наші матері!

 

Від усього депутатського корпусу та себе особисто  щиро вітаю Вас із  святом, яке щороку в українських родинах відзначається  у другу  неділю квітучого травня                      Днем матері! 

Кожен із нас від дитинства й до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ Матері. У цілому світі мірою гідності людини вважається його подяка Матері за життя, за всі її старання, виховання й самопожертву. Мати – невичерпне джерело любові і мудрості. Мати любить нас такими, якими ми є, незважаючи на вдачі і характери,  радіє за наші життєві перемоги і переживає серцем за кожне випробування, послане долею. Ми знаємо, що  так  є завжди, але у поспіху життя забуваємо за це дякувати. Давайте ж цього дня  вклонимося низенько до землі і благаймо Бога, щоб послав  нашим Матерям міцне здоров’я, Свою милість і многії літа. Бо ким би ми не були, і чого б не досягли, ми всі у цей день стаємо просто синами і доньками своїх Матерів – лагідних, незрадливих і завжди до нас прихильних.

Низький  доземний уклін, шановні Матері, за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя, творять нову історію держави. Нехай щирістю та добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпеливість та відданість.

Щира вдячність багатодітним Матерям, та усім жінкам, які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт. Ви завжди були і залишаєтесь взірцем мужності, самопожертви, милосердя та довготерпіння. Нехай здоровими зростають Ваші діти, онуки та правнуки, оскільки їхнє благополуччя – це спокій у Ваших серцях.

 Дорогі наші мами! 

Нехай завжди радісними і приємними будуть Ваші буденні клопоти.  Щире спасибі Вам за  терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої неньки України!

 Тож здоров'я Вам, тепла і благополуччя. Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!

Допоки Ви з нами, дорогі Матері, − ми щасливі та сильні, готові до перемог на своїй, Богом даній землі!

 

 

Із щирою любов’ю та повагою,

Голова районної ради Андрій Бадзюнь

 

 Image

 
Учитель року - 2017 Друк

13 травня 2017 року заступник голови районної ради Юрій Мазурок та керуюча справами районної ради Ніна Шумська взяли участь в районному святі з відзначення учасників першого (районного) та другого (обласного) турів Всеукраїнських конкурсів «Учитель року – 2017» всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості"

Цей конкурс має давню історію і завдяки йому чимало талановитих вчителів змогли продемонструвати свої напрацювання та новаторські ідеї.

З вітальним словом до освітян звернувся заступник голови районної ради Юрій Мазурок, який подякував вчителям за їх нелегку справу навчання і виховання молодого покоління та вручив подяки голови районної ради за активну життєву позицію, творче ставлення до навчання та виховання дітей:   вчителю християнської етики НВК  «ЗОШ І-ІІІ   ступенів №1-гімназія» смт.Іваничі  Бобак Еллі Леонідівні,  вчителю початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Литовеж Конон Олені Леонідівні, вчителю  початкових класів НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня» с.Самоволя  Пасічник  Тетяні Миколаївні, вчителю початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Гряди Фем’як Людмилі Василівні, керівнику гуртка КЗ «Іваничівський БДЮТ» Чипинюку Роману Вікторовичу.

В.о. начальника відділу освіти та молоді райдержадміністрації Світлана Король та голова Профспілки працівників освіти та науки Марія Маковська привітали педагогів загальноосвітніх шкіл району та вручили Подяки відділу освіти та молоді Іваничівської райдержадміністрації за участь у І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» за активне впровадження інноваційних освітніх технологій та передового педагогічного досвіду у номінаціях «Початкова освіта», «Біологія», «Музичне мистецтво», «Інформатика», «Предмети духовно-морального спрямування», а також грошові винагороди.

Продовжила святковий захід концертна програма учнів школи.

 Активное изображение

Активное изображение

 Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение 

 

 
Урочистості до Дня Матері Друк

Кожної другої неділі травня в Україні існує традиція святкувати День Матері. В цей день прийнято щиро дякувати жінкам-матерям, котрі несуть свою любов і милосердя в світ, плекаючи дітей – майбутнє нашої держави.

12 травня 2017 року напередодні Дня матері у РД «Просвіта» відбулись урочистості присвячені цьому дню.

В урочистостях з нагоди Дня матері взяли участь: голова районної ради Андрій Бадзюнь, заступник голови районної ради Юрій Мазурок, керуюча справами районної ради Ніна Шумська, працівники районної ради, керівництво районної державної адміністрації, працівники структурних підрозділ районної державної адміністрації, учнівська молодь, громадськість району та представники ЗМІ.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова районної ради Андрій Бадзюнь. Перш за все у своєму виступі він згадав поіменно загиблих синів Іваничівського краю, які пожертвували власним життям заради кращого майбутнього для України.  Присутні в залі під звуки тужливої мелодії «Плине кача по Тисині» хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам'ять про Героїв. Зі словами глибокої вдячності за виховання гідних синів Вітчизни, голова ради звернувся до матерів загиблих Героїв та низько вклонився їм за їх героїчний подвиг.  

За  стійкість, мужність, щире серце,  за той, надзвичайно важливий внесок, який зробив  син, чоловік – віддав   власне життя, з  честю виконуючи свій почесний обов’язок  - захист цілісності нашої неньки України,  голова районної ради вручив матеріальну допомогу матерям та дружинам загиблих Героїв –воїнів АТО: Вакулюк Галині Василівні матері загиблого Грицюка Михайла; Грицюк Лесі Володимирівні дружині загиблого Грицюка Михайла; Дармофал Софії Михайлівні матері загиблого Дармофала Сергія; Кантор Ніні Андріївні матері Кантора Ігоря; Потапчук Людмилі Йосипівні матері загиблого Потапчуку Станіславу; Романюк Любові Ярославівні  матері загиблого Янчука Валерія; Хрипушиній Наталії Юріївні дружині загиблого Янчука Валерія; Ткачук Ользі Афанасіївні  матері загиблого Рупи Віктора; Рупі Тетяні Іванівні дружині загиблого Рупи Віктора; Бегляк Любові Матвіївні матері загиблого Сливки Ігоря; Якобчук Наталії Василівні матері загиблого Якобчука Володимира; Якобчук Антоніні Володимирівні дружині загиблого Якобчука Володимира; Пугач Марії Павлівні матері загиблого Пугача Ігоря; Пугач Аллі Віталіївні дружині загиблого Пугача Ігоря; Лисенко Світлані Василівні дружині загиблого Артеменка Анатолія; Байдовській Марії Євгеніївні матері загиблого Байдовського Сергія; Кривенчук Оксані Василівні матері зниклого безвісти Кривенчука Юрія.

Також голова ради привітав зі святом багатодітних матерів, а разом з ними усіх жінок, які присвятили себе роботі з дітьми -  у власних та прийомних сім’ях, у дитячих будинках сімейного типу.  За батьківську любов і відданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку та з нагоди Дня матері, вручив подяки: Вороніній Нелі Ростиславівні – Матірі-героїні жительці с.Древині, яка виховала 5 дітей;Михальчук Світлані Володимирівні  - прийомній матері дитини сироти, жительці смт.Іваничі; Романюк Тетяні Василівні – матері-виховательці дитячого будинку сімейного типу жительці с.Низкиничі, що виховує 8 дітей; Тимощук Ірині Олександрівні – Матері-героїні жительці смт.Іваничі, яка виховала 5 дітей;

Очільник району подякував всім українським матерям, які народили і виховали гідних синів і дочок рідної землі, борців за волю і незалежність української держави та за зразкове виконання батьківських обов’язків, патріотичне виховання сина, мужнього бійця, гідного громадянина своєї країни та з нагоди Дня матері вручив подяки: Прокопчук Ользі Миколаївні – матері воїна-захисника жительці с.Трубки; Сичук Зої Євгеніївні - матері воїна-захисника жительці с.Бужанка; Хавурі Ользі Миколаївні - матері воїна-захисника жительці с.Жашковичі;

Також з нагоди професійного свята Всесвітнього дня медичної сестри Андрій Анатолійович привітав усіх присутніх медсестер. За чуйне ставлення до хворих,  врятоване життя з честю виконану клятву Гіппократа   та з  нагоди Всесвітнього дня медичної сестри вручив подяки: Гань Майї Григорівні – медичній сестрі загальної практики сімейної медицини Старопорицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини; Козакевич Любові Володимирівні – процедурній сестрі поліклінічного  відділення Іваничівської ЦРЛ; Макаровій Аллі Володимирівні – медичній сестрі  палати новонароджених Іваничівської ЦРЛ; Пасєці Оксані Ігорівні – медичній сестрі хірургічного відділення Іваничівської ЦРЛ; Сирник Людмилі Сергіївні – медичній сестрі педіатричної дільниці загальної практики сімейної медицини Іваничівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

До привітань приєднались голова РДА Лілія Кревська, голова ГО «Спілка матерів військовослужбовців Іваниівщини» Надія Рубан, учасники АТО Володимир Рубан та Сергій Фіть, помічник народного депутата України Ігор П’ятоха.

Продовжила святковий захід концертна програма, підготована творчими колективами районного будинку культури і районного будинку дитячої та юнацької творчості.

 Активное изображение

Активное изображение

 Активное изображение

 Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

 Активное изображение

 Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

 Активное изображение

 Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

Активное изображение

 Активное изображение

 

 
Засідання конкурсної комісії на здачу в оренду нерухомого майна Друк

12 травня 2017 року заступник голови районної ради Юрій Мазурок провів засідання конкурсної  комісії на здачу в оренду нерухомого майна, а саме (частини приміщення третього поверху стаціонарного відділення Іваничівської ЦРЛ (загальною площею 29,2 кв.м) за адресою смт.Іваничі, вул.Грушевського, 45)

У засіданні комісії взяли участь  члени комісії Алла Баранчук, Мирослава Петренко, Світлана Лісневська та Ірина Парадуха.

Згідно із статтею 5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» № 2269-XII від 10 квітня 1992 року ( із змінами та доповненнями) орендодавцями є органи, уповноважені органами місцевого самоврядування управляти майном, щодо нерухомого майна яке перебуває у комунальній власності. Статтею 7 цього ж  Закону передбачено, що ініціатива (пропозиція) щодо оренди майна може надходити від орендодавців, зазначених у статті 5 цього Закону. Орендодавець може оголосити конкурс на право оренди майна.

Районною радою оголошено конкурс на здачу в оренду (частини приміщення третього поверху стаціонарного відділення Іваничівської ЦРЛ (загальною площею 29,2 кв.м) за адресою смт.Іваничі, вул.Грушевського, 45), ( опубліковане в районні газеті «Колос» 08 квітня 2017 року № 26). Розпорядженням від 10.05.2017 року № 33-р створено конкурсну комісію на здачу в оренду нерухомого майна.

Станом на 10 травня 2017 року надійшла заява лише від Маринич Наталії Василівни

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на право оренди, затвердженого Наказом Фонду державного майна України 13.10.2004 р. №2149,із змінами та доповненнями внесеними Наказом Фонду державного майна України 16.05.2007 р. №768,  передбачено, що у разі надходження однієї пропозиції, яка відповідає умовам конкурсу, з особою, яка її подала, укладається договір оренди. 

Члени комісії вирішили укласти договір оренди з Маринич Наталією Василівною площею  29,2 кв.м за адресою смт.Іваничі вул.Грушевського,45.

 Активное изображение

Активное изображение 

                             

 

 

 
Скликано чергову сесію Друк

 

 

До уваги депутатів районної ради!

 

 

ImageРозпорядженням  голови районної ради  від 12.05.2017 р.  № 34 – р  скликано чергову сесію районної ради сьомого скликання на  27 червня 2017 року.

 Виконуючи норми  Закону України «Про доступ до публічної інформації», просимо  Вас  подати пропозиції до порядку денного сесії та проекти рішень  у виконавчий апарат районної ради на паперових носіях та надіслати на    ел. адресу ( Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script ) до 29 травня 2017 року (включно)

 

 
<< [Перша] < [Попередня] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Наступна] > [Остання] >>

Результати 61 - 72 з 2004

Вітання голови
районної ради
Краткие новости

Image 
Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

 

З  повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь

 
Анонси подій

 

07.08.2017

(09.00 год.)

Оперативна нарада у голови обласної державної адміністрації  в режимі відеоселекторного зв’язку (зал засідань).

 

07.08.2017

(11.00 – 13.00 год.)

Прийом  громадян з особистих питань головою районної ради

 

08.08.2017

(10.00-13.00 год.)

Прийом  громадян з особистих питань заступником голови районної ради

 

08.08.2017

(10.30 год.)

Нарада в голови ради

 

09.08.2017

(12.00 год)

Засідання організаційного комітету з відзначення Європейських Днів Добросусідства

 

11.08.2017

(10.00 год.)

Розширене засідання Ради оборони області в режимі відеоселектору

 

11.08.2017

(10.30 год.)

Нарада у керуючої справами районної ради

 

13.08.2017

ДЕНЬ БУДІВЕЛЬНИКА

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

 

13.08.2017

(14.00год.)

Європейські дні добросусідства Кордон 835 «Кречів-Крилів»

 

13.08.2017

(13.00 год.)

Святкові урочистості з нагоди відзначення дня села Менчичі

 

13.08.2017

(15.00 год.)

Святкові урочистості з нагоди відзначення дня с. Грибовиця

 

 

 

 

 
Погода
GISMETEO: Погода по г.Иваничи
 


© Іваничівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"