Пошук ... 
Яндекс.Метрика
 
Новини | Керівництво | Комісії | Рішення | Контакти | Карта сайту | Пошукпідготовка до Днів Добросусідства Друк

 

Image 20 квітня голова районної ради Анатолій Стаднік разом із головою райдержадміністрації Лідією Томашевською очолили делегацію представників місцевого самоврядування нашого району у Республіку Польща м.Мірче для участі у засіданні оргкомітету, де було обговорено програму проведення заходів в рамках Європейських Днів Добросусідства Кречів-Крилув «Кордон 835» , що проходитимуть 24 червня цього року і будуть присвячені Євро-2012. У цій зустрічі також взяв участь заступник Нововолинського міського голови Єдуард Савік, українські й польські прикордонники. Польську сторону представляли староста гміни Мірче Лех Шопінський, посадові особи Любліна та Грубешова.  

Дорадно те, що цього року спільна Молитва священників з України та Польщі проходитиме на нашій стороні. Також у цей день відбудеться відкриття фестивалю народної творчості «Не будемо журитись, а будем веселитись» в рамках заходів програми «Волинь фестивальна - 2012». Також захід буде насичений різноманітними конкурсами та розвагами, відбуватиметься виставка-продаж робіт народних умільців та ін. Заходи відбуватимуться уже вчетверте безпосередньо біля лінії кордону. Місце проведення заходу - кордон - природньо та невимушено сприяє втіленню в життя ідеї добросусідства та пропагуванню відкритого та приязного кордону між ЄС і Україною. Європейські дні добросусідства на кордоні - це не тільки святкування фінальної частини Євро 2012, а волевиявлення того, що ми хочемо бачити європейське майбутнє України та долучитися до будівництва мостів, а не залізних мурів між народами, які творять європейську спільноту. Захід має значення та виконує роль символу поєднання та братерства, служить розвитку українсько-польської співпраці та євроінтеграції, особливо важливих у прикордонному регіоні в рамках розширення Шенгенської зони.
Йшлося також про надання допомоги українцям в оформленні віз для перетину кордону, який здійснюватиметься з допомогою понтонного моста.
Відомо, що кількість прикордонних переходів на українсько-польському кордоні в десятки разів менша, ніж на відповідному відрізку польсько-німецького кордону. В самій Україні пункти перетину кордону теж розташовані нерівномірно. Так, на території Львівської області незабаром буде побудовано нові переходи. Натомість, на Волині діють лише два пункти перетину кордону з ЄС. Цього явно не достатньо для створення дружніх, як міжособистісних, так і економічних і туристичних зв'язків з країнами-членами Європейського Союзу.
Тому представники місцевої влади Іваничівського району та міста Нововолинська, а також їх польські колеги задекларували свою готовність добиватися створення переходу Кречів-Крилів.
 
« Поп.   Наст. »

Вітання голови
районної ради
Краткие новости

Image 
Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

 

З  повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь

 
Анонси подій

 

07.08.2017

(09.00 год.)

Оперативна нарада у голови обласної державної адміністрації  в режимі відеоселекторного зв’язку (зал засідань).

 

07.08.2017

(11.00 – 13.00 год.)

Прийом  громадян з особистих питань головою районної ради

 

08.08.2017

(10.00-13.00 год.)

Прийом  громадян з особистих питань заступником голови районної ради

 

08.08.2017

(10.30 год.)

Нарада в голови ради

 

09.08.2017

(12.00 год)

Засідання організаційного комітету з відзначення Європейських Днів Добросусідства

 

11.08.2017

(10.00 год.)

Розширене засідання Ради оборони області в режимі відеоселектору

 

11.08.2017

(10.30 год.)

Нарада у керуючої справами районної ради

 

13.08.2017

ДЕНЬ БУДІВЕЛЬНИКА

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

 

13.08.2017

(14.00год.)

Європейські дні добросусідства Кордон 835 «Кречів-Крилів»

 

13.08.2017

(13.00 год.)

Святкові урочистості з нагоди відзначення дня села Менчичі

 

13.08.2017

(15.00 год.)

Святкові урочистості з нагоди відзначення дня с. Грибовиця

 

 

 

 

 
Погода
GISMETEO: Погода по г.Иваничи
 


© Іваничівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"