Пошук ... 
Яндекс.Метрика
 
Новини | Керівництво | Комісії | Рішення | Контакти | Карта сайту | Пошук№12/13 "Про звіт голови постійної комісії з питань освіти, культури, релігії" Друк
 
ІВАНИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

 Шосте скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2012 р.№ 12/13

Про звіт голови постійної комісії з
питань освіти, культури, релігії, засобів масової інформації,
молодіжної політики, спорту та туризму


Заслухавши звіт голови постійної комісії з питань освіти, культури, релігії, засобів масової інформації, молодіжної політики, спорту та туризму В.І. Торчило та керуючись пунктом 8 частини 1 статті 43, частиною 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада ВИРІШИЛА:

Звіт голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, релігії, засобів масової інформації, молодіжної політики, спорту та туризму В.І.Торчило про роботу постійної комісії взяти до відома (додається).

Голова ради      А.П.Стаднік

Шумська 21936

 
Звіт голови постійної комісії
з питань освіти, культури, релігії, засобів масової інформації, молодіжної політики, спорту та туризму


Шановні депутати!

Діяльність постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, релігії, засобів масової інформації, молодіжної політики, спорту та туризму здійснюється відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», планів роботи районної ради, затверджених на пленарних засіданнях і спрямована на виконання щорічних програм соціально-економічного та культурного розвитку району та довгострокових цільових програм з гуманітарних питань.
Постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, релігії, засобів масової інформації, молодіжної політики, спорту та туризму нараховує в своєму складі 8 членів:
Це депутати, які в основному фахово працюють у сферах освіти та культури, тобто безпосередньо знають наявні проблеми цих гуманітарних галузей, як в районі, так і на обласному та загальнодержавному рівнях. На мою думку, депутати - члени нашої комісії - протягом всього періоду роботи були найбільш активними, запропонували на розгляд ради найбільше конструктивних питань, пропозицій і саме завдяки цьому вдалося вирішити цілий ряд проблем в освітянській та культурній сферах району.
Ми проаналізували відвідування та протоколи засідань нашої постійної комісії, спільних засідань з іншими постійними комісіями районної ради і переконались, що члени нашої комісії є дисциплінованими, порушували багато місцевих проблемних питань, а значить вони є відповідальними і небайдужими до всього, що відбувається в територіальних громадах району, дійсно прийшли в районну раду з надією змінити ситуацію на краще і намагаються це робити в міру своїх можливостей.
Всього за період роботи постійної комісії відбулося 13 її засідань. Розглянуто та рекомендовано до розгляду на сесійних засіданнях 51 проекти рішень районної ради. Зокрема, було розглянуто 11 програм, з них: освітянських - 5, культури - 2, молодіжної політики, фізичної культури та спорту - 2, засобів масової інформації -2. Одним із головних напрямів роботи постійної комісії є постійний контроль за реалізацією районних цільових програм, що належать до її компетенції. Слухалися питання про хід виконання 10 районних програм. На членів постійної комісії районної ради покладено відповідальність за прийняття відповідних програм, спрямованих на розвиток культури, освіти, спорту, вирішення молодіжних проблем. Адже молоде покоління потребує цікавого та розвиваючого дозвілля, рівних можливостей фізичного та духовного розвитку, оздоровлення в літній період. Тому члени постійної комісії переймаються кожним питанням порядку денного, вносять відповідні пропозиції та зміни. Серед прийнятих програм, що які впливають на розвиток культури, освіти, молоді та спорту є:
та багато інших.
Середня явка депутатів на кожне засідання - 6 чоловік. Найбільш активні депутати: Торчило, Петрощук, Лозін Члени нашої комісії не стояли осторонь всіх процесів, що проходили в країні та районі, виявляли громадську активність та небайдужість. Депутати комісії підготували ряд звернень по болючих і актуальних питаннях.
Зокрема, ії.
Як голова комісії я брала участь в засіданнях президії районної ради.
Надалі бачу свою роботу в тому, щоб все-таки активніше відстоювати пропозиції наших членів комісії щодо вирішення загальнорайонних та місцевих питань гуманітарного спрямування, частіше бувати в закладах освіти та культури, які фінансуються з районного бюджету з метою спілкування з керівниками та працівниками цих установ і вивчення проблемних питань, що хвилюють людей, безпосередньо в колективах.

Голова постійної комісії районної ради      В.І.Торчило

 
« Поп.   Наст. »

Вітання голови
районної ради
Краткие новости

Image 
Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

 

З  повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь

 
Анонси подій

 

07.08.2017

(09.00 год.)

Оперативна нарада у голови обласної державної адміністрації  в режимі відеоселекторного зв’язку (зал засідань).

 

07.08.2017

(11.00 – 13.00 год.)

Прийом  громадян з особистих питань головою районної ради

 

08.08.2017

(10.00-13.00 год.)

Прийом  громадян з особистих питань заступником голови районної ради

 

08.08.2017

(10.30 год.)

Нарада в голови ради

 

09.08.2017

(12.00 год)

Засідання організаційного комітету з відзначення Європейських Днів Добросусідства

 

11.08.2017

(10.00 год.)

Розширене засідання Ради оборони області в режимі відеоселектору

 

11.08.2017

(10.30 год.)

Нарада у керуючої справами районної ради

 

13.08.2017

ДЕНЬ БУДІВЕЛЬНИКА

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

 

13.08.2017

(14.00год.)

Європейські дні добросусідства Кордон 835 «Кречів-Крилів»

 

13.08.2017

(13.00 год.)

Святкові урочистості з нагоди відзначення дня села Менчичі

 

13.08.2017

(15.00 год.)

Святкові урочистості з нагоди відзначення дня с. Грибовиця

 

 

 

 

 
Погода
GISMETEO: Погода по г.Иваничи
 


© Іваничівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"