Пошук ... 
Яндекс.Метрика
 
Новини | Керівництво | Комісії | Рішення | Контакти | Карта сайту | Пошук«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Друк

 

 ПРОЕКТ «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ - II» у Іваничівському районі

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - це всеукраїнський проект, який реалізовується на території України на кошти Європейського Союзу та Програми розвитку ООН з метою створити сприятливе середовище для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розробки та впровадження невеликих за обсягом громадський ініціатив у всіх областях та Автономній Республіці Крим. У червні 2011 року розпочався другий етап Проекту, який триватиме 4 роки, по червень 2015 року.
Ініціатива фінансується Європейською Комісією в рамках програми технічної допомоги ЄС та спів-фінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні, за підтримки Уряду України та у партнерстві з місцевими органами влади / самоврядування. Загальний бюджет проекту складає 17,1 млн євро з яких 98.3% складає внесок ЄС і 1.7% - внесок ПРООН.
24 травня 2012 року відбувся районний семінар, де було підписано Угоду про партнерство між Програмою розвитку ООН, Іваничівською районною державною адміністрацією та районною радою. Та для сільських рад було оголошено конкурс на участь у Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -2»
2 липня 2012 року було затверджено список сільських рад, які стали переможцями конкурсу. Це Риковичівська, Топилищанська, Мовниківська та Бужанківська сільські ради.
На зборах у кожній сільській раді були присутні біля 50 членів громади, що свідчить про важливість Проекту. На сільських семінарах, які проходили 26 липня, координатор обласного ресурсного центру громад Ірина Пащук розповідала про пріоритети та умови співфінаннсування мікропроектів громад. Зокрема, Проект підтримуватиме ініціативи громад у наступних сферах:
• енергозбереження
• водопостачання
• охорона здоров"я
• охорона навколишнього середовища.
Максимальна сума гранту проектів становитиме $2 600 від Проекту. Проекти виконуватимуться на умовах співфінансування. Так, Проект надаватиме 20 %, місцеві бюджети - 75%, громади - 5%.
В усіх сільських семінарах брав участь заступник голови районної ради Голодюк Р.П., який, вітаючи членів громади з перемогою, висловлював впевненість у тому, що об'єднаними зусиллями громад, сільської та районної влади вдасться успішно реалізувати місцеві ініціативи.
В усіх сільських радах створені громадські організації, котрі будуть працювати з Проектом. На даному етапі усі громадські організації повинні збільшити кількість членів організації до 80.

 

 Image

 

Image 

 До активу Риковичівської громадської організації «Риковичі» входять обрані громадою люди: Ляшко Володимир - голова, Шевчук М.С. - секретар, Божик А. - скарбник.
До активу Топилищанської громадської організації «Топилище» входять: Ярощук Віталій - голова, Буденко Антоніна - секретар, Янісевич Ганна - скарбник
Бужанківська сільська рада вже була учасницею Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -1» та реалізувала мікропроект «Реконструкція вуличного освітлення в с. Верхнів». Внаслідок чого, влада та громади зрозуміли, що потрібно продовжувати спільну роботу над вирішенням проблем своїх громад, адже до Бужанківської сільської ради відноситься 5 населених пунктів.У другій фазі Проекту візьме участь с.Бортніві їхня громадська організація «Бортнів», до активу якої входять: голова - Решетило І., заступник - Киричук Д., секретар - Пашко О.Г.
До активу Мовниківської громадської організації «Прибужжя» входять обрані громадою люди: Торчило Світлана - голова, Кантор Н.В. - секретар, Груй Н.В. - скарбник. Нині робота в районі по реалізації ІІ фази Проекту ПРООН та ЄС „Місцевий розвиток орієнтований на громаду" здійснюється відповідно до графіку впровадження Проекту та коректив обласних координаторів.
З метою створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом активізації громад, розробки та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив утворено районний ресурсний центр громад Іваничівського району (РЦГ), відповідальним за роботу якого призначено Шиман Ірину.

 

 
« Поп.   Наст. »

Вітання голови
районної ради
Краткие новости

Image 
Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

 

З  повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь

 
Анонси подій

 

07.08.2017

(09.00 год.)

Оперативна нарада у голови обласної державної адміністрації  в режимі відеоселекторного зв’язку (зал засідань).

 

07.08.2017

(11.00 – 13.00 год.)

Прийом  громадян з особистих питань головою районної ради

 

08.08.2017

(10.00-13.00 год.)

Прийом  громадян з особистих питань заступником голови районної ради

 

08.08.2017

(10.30 год.)

Нарада в голови ради

 

09.08.2017

(12.00 год)

Засідання організаційного комітету з відзначення Європейських Днів Добросусідства

 

11.08.2017

(10.00 год.)

Розширене засідання Ради оборони області в режимі відеоселектору

 

11.08.2017

(10.30 год.)

Нарада у керуючої справами районної ради

 

13.08.2017

ДЕНЬ БУДІВЕЛЬНИКА

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

 

13.08.2017

(14.00год.)

Європейські дні добросусідства Кордон 835 «Кречів-Крилів»

 

13.08.2017

(13.00 год.)

Святкові урочистості з нагоди відзначення дня села Менчичі

 

13.08.2017

(15.00 год.)

Святкові урочистості з нагоди відзначення дня с. Грибовиця

 

 

 

 

 
Погода
GISMETEO: Погода по г.Иваничи
 


© Іваничівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"